Samsung Galaxy A5 A500F, černá

newsletter  |  
Chci dostávat slevy e-mailem

JAKO JEDINÝ PORTÁL NA TRHU NABÍZÍME U VĚTŠINY ZBOŽÍ MOŽNOST PLATBY AŽ PŘI DORUČENÍ - NA DOBÍRKU

Cena: 5 690
Sleva: 33 %
Původní cena: 8 449
Ušetříte: 2 759
Do konce slevy zbývá:
Již zakoupeno 5x

Samsung Galaxy A5 A500F, černá

Celokovový smartphone
Úhlopříčka 5"
Čtyřjádrový procesor
Záruka 24 měsíců

Samsung Galaxy A5 patří mezi mobilní telefony ze zcela nové řady této jihokorejské společnosti. Mezi hlavní přednosti telefonu patří elegantní jednolitý kovový design s profilem tenkým pouhých 6,7mm a skvělá hardwarová výbava. Telefon je vybaven Super AMOLED displejem s technologií Adaptive Display, díky které bude obraz jasnější, s hlubokým kontrastem a lepší viditelností v prakticky jakémkoliv prostředí včetně jasného slunečního osvětlení. 

Pohání jej čtyřjádrový procesor s taktem 1,2GHz na jádro a pamětí RAM 2GB. Silný výkon umožňuje bezproblémový chod telefonu a rychlý multitasking. Kromě toho nabízí telefon oblíbené funkce navržené exkluzivně pro zařízení Galaxy jako jsou například režim pro maximální úsporu energie a multiscreen. Je také vybaven funkcí, která přizpůsobuje a zlepšuje zvuk vzhledem k okolnímu prostředí. Veškerá multimédia lze ukládat na vnitřní pamět o kapacitě 16GB, případně si ji rozšířit paměťovou kartou microSD až o dalších 64GB.

Telefon dále nabízí zadní fotoaparát s rozlišením 13MPx, zatímco přední disponuje až 5MPx rozlišením a skvěle se hodí na videohovory či pořizování oblíbených selfies. Fotoaparát je samozřejmě doplněný o řadu softwarových funkcí pro co nejlepší možné zážitky z focení. Z dalších funkcí nechybí GPS s podporou GLONASSu, Bluetooth 4.0WiFi LTE. O výdrž se stará baterie s kapacitou 2300mAh.

ZBOŽÍ JE MOŽNÉ DO 14 dnů od doručení vrátit bez udání důvodů!!
 

Doba dodání: do 10 pracovních dnů

 

Výdejní místo
NONSTOP Výdej Praha 5 Odběr zpoplatněn 59 Kč
Bavorská 856, Praha 5
Otevírací doba: Nonstop - vyzvednutí na recepci budovy po zaslání e-mailu

 

 

Poskytovatel slevy

Bavorská 856/14
15500, Praha 5
slevy@rajproduktu.cz