Sportovní kamera Niceboy VEGA 4K, růžová

newsletter  |  
Chci dostávat slevy e-mailem

JAKO JEDINÝ PORTÁL NA TRHU NABÍZÍME U VĚTŠINY ZBOŽÍ MOŽNOST PLATBY AŽ PŘI DORUČENÍ - NA DOBÍRKU

Cena: 2 880
Sleva: 45 %
Původní cena: 5 200
Ušetříte: 2 320
Do konce slevy zbývá:
Již zakoupeno 6x

Sportovní kamera Niceboy VEGA 4K, růžová

Niceboy® VEGA 4K je nejlepším modelem kamer značky Niceboy®

Speciální ultra-slim design

Popis produktu

Niceboy® VEGA 4K navazuje na modelové řady VEGA, VEGA+ oproti kterým disponuje dálkovým ovládáním a hlavně možností točit až 4K@25fps a 2K@30fps (interpolovaně) nebo fullHD při 60fps (1080p). Kamera je vyrobena ve speciálním ultra-slim designu, pro co nejpohodlnější manipulaci.
 
Tyto sportovní kamery výborně  využijete pro záběry ze všech možných (nejen) adrenalinových sportů, jako je lyžování, surfování, potápění, paragliding a spousta dalších nebo také pro natáčení Vašeho cestování.
Typické pro Niceboy® VEGA 4K je širokoúhlý 170° objektiv, díky němuž jsou záběry pořizovány s efektem tzv. rybího oka, kdy je okolí zabíráno v širokém zorném poli.
 
Balení obsahuje dálkové ovládání, které můžete spárovat s vaší kamerou a na dálku jí ovládat!
 
Typ Niceboy® VEGA 4K je navíc vybaven WiFi modulem,  který komunikuje s aplikací Ez ICam. V aplikaci si můžete například prohlédnout pořízené fotografie či nahraná videa, provádět nastavení kamery a hlavně můžete ovládat spoušť fotoaparátu či zapínání a vypínání natáčení.
 
Kamery Niceboy® VEGA 4K umožňují na jedno nabití pořídit až 90 minut záznamu (při nahrávání fullHD 30fps) a baterku plně dobijete za cca 3 hodiny. Kapacita baterie 1050 mAh.

Kamera je dodávaná s bohatým příslušenstvím, mezi které mimo jiné patří, vodotěsný kryt, držák na kolo, úchyty na helmy/přilby a spousty dalších.
 
Balení NEOBSAHUJE paměťovou Micro SD kartu.
 

Doba dodání: do 10 pracovních dnů

Zboží si můžete nechat zaslat na DOBÍRKU (zaplatit až při doručení), či zaplatit předem převodem nebo platební kartou.

 

 

Poskytovatel slevy

 

Bavorská 856/14
15500, Praha 5
slevy@rajproduktu.cz