Xiaomi Mi4c 16GB, černá

newsletter  |  
Chci dostávat slevy e-mailem

JAKO JEDINÝ PORTÁL NA TRHU NABÍZÍME U VĚTŠINY ZBOŽÍ MOŽNOST PLATBY AŽ PŘI DORUČENÍ - NA DOBÍRKU

Cena: 3 890
Sleva: 35 %
Původní cena: 5 990
Ušetříte: 2 100
Do konce slevy zbývá:
Již zakoupeno 5x

Xiaomi Mi4c 16GB, černá

 

 

 

ZÁRUKA 24 měsíců
Telefon je v českém jazyce

Specifikace Xiaomi Mi4c 16GB

Popis produktu

Nový model společnosti Xiaomi s označením Mi4C je nástupcem populárního a vydařeného modelu MI4. Je vybaven výkonným procesorem Snapdragon, upgradovaným fotoaparátem a také nejnovější verzí MIUI v7. MI4C si zachovává vydařený design svého předchůdce, odlišný je jen v drobných detailech.

Skořepina telefonu je opět vyrobena z polykarbonátu, který se projevuje dobrou přilnavostí a přijemnou manipulací. Zadní plastový kryt nebývá náchylný na šmouhy. Mi4C je podobně jako Mi4 velice kompaktní a i přej jeho velký displej je manipulace s ním pohodlná.

Součástí ovládaních prvků telefonu je kromě nezbytných senzorů i praktická informační LED dioda, která u některých smartphonů chybí. Tlačítka na přední straně jsou podsvícena, což oceníte zejména ve tmě.
 
Zadní kryt telefonu je neodnímatelný, pro vložení SIM karet slouží sloty na boku telefonu.


Přední stranu pokrývá kapacitní 5" IPS-LCD displej s Full-HD rozlišením. Je tak dosaženo výsledné hustoty 441 ppi. Barvy displeje jsou výrazné v širokém rozsahu odstínů. Není třeba se bát ani silného světla, displej je schopný se přizpůsobit světelným podmínkám a vy tak budete moci pohodlně číst z displeje i za nejjasnějšího dne. 

Xiaomi Mi4C je vybaven Li-ion baterií o solidní kapacitě 3000mAh. Při běžném používání je její výdrž zhruba dva dny. 

Telefon podporuje Dual-SIM technologii. Na obou SIM kartách je možné přijímat vysoko-rychlostní 4G-LTE síť. Samozřejmostí je i podpora GPS, WiFi či Bluetooth 4.1. Mi4C je vůbec první telefon, který podporuje nejnovější USB typu C, jehož největší předností je vyšší rychlost přenosu.

Srdcem tohoto modelu je výkonný a zároveň úsporný procesor Qualcomm Snapdragon 808. Procesorová jednotka 808 čipu má dvě výkonné Cortex-A57 jádra nataktované na frekvenci 1.82GH, a čtyři energeticky úsporné Cortex-A53 bloky běžící na frekvenci 1.44GHz. Součástí procesoru je moderní grafický čip Adreno 418. Vše je doplněno operační pamětí typu RAM o velikosti 2GB. Moderní i velice náročné aplikace či hry nebudou pro tento smartphone žádným problémem.

Vaše data budou bezpečně uložena na integrované paměti ROM, jejíž velikost je v tomto případě 16GB. Není zde podporováno žádné rozšíření pomocí externích SD karet.

Operační systém je v tomto případě Android ve verzi 5.1, který je již tradičně doplněn o vydařenou nadstavbu MIUI v nejnovější verzi v7.

Xiaomi dodává Mi4C s dvojicí fotoaparátů. Na zadní straně nalezneme vylepšený 13 MPX fotoaparát s duálním LED bleskem. V dodávané aplikaci fotoaparátu je k dispozici 12 různých filtrů, a také pokročilé režimy typu Panorama, Scene, HDR atd.

Výsledné snímky jsou charakteristické vysokým dynamickým rozsahem, živým barevným podáním a přesným vyvážením bílé barvy. Zorné pole čočky je 180°. Nahrávání videozáznamů je možné v kvalitě 1080px 30fps se zvukovou stereo stopou 96 Kbps. 

Přední VGA kamera je 5 Mpx je určena pro pořizování selfie ve vysokém rozlišení.  

 

ZBOŽÍ JE MOŽNÉ DO 14 dnů od doručení vrátit bez udání důvodů!!

 

DOBA DODÁNÍ: DO 10 pracovních dní

 

Poskytovatel slevy

Bavorská 856/14
15500, Praha 5
slevy@rajproduktu.cz